Hizmetlerim

Dijital Pazarlama Paketi

  •  Bütüncül Dijital Pazarlama Stratejisi
  • Google ve Facebook Dijital Pazarlama Sistemi Kurulumu (Reklam vermek için)
  • Reklam Görsel ve Metinlerinin Hazırlanması
  • Dijital reklamlarınız için takip, iyileştirme, geliştirme çalışmaları
  • Temel SEO çalışmaları

Markalaşma Paketi             

  •  Marka Stratejisi Geliştirme
  • Pazar Araştırmalarına Dayalı Marka Kişiliği Oluşturma
  • Markanız için Takip, İyileştirme, Geliştirme Çalışmaları
 
 
 

Merhabalar, fiyatlandırma yukarıdaki gibidir. Ancak şu an da sadece Ankara Eryaman bölgesinde hizmet veriyorum. Eğer bu çevrede oturuyor ve hizmetlerimden yararlanmak istiyorsanız daha detaylı konuşabilmek için lütfen iletişime geçin.

 Bunun dışında başka bölgelerdeyseniz ve sormak/öğrenmek istediğiniz bir şey varsa da mesajlarınızı bekliyorum. 

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

DijiPura dijitalde sizin şirketiniz ile ilgili hayallerizi gerçekleştirmek ve onları korumak için doğmuştur. Şirketinizi dijital dünyada en etkili şekilde ifade edebilmeniz için çalışmalar yapar. Dijital ortamları yeni bir dünyaya benzetirsek DijiPura da burada rehberiniz olmak için vardır.

Türk mitolojisinde Gök Geyik Pura bir yol gösterici ve yenilenmenin sembolü olmuştur. Hikayelerde genelde Türk kahramanlar maceraları için yola çıktıklarında pek çok bilinmezlikle karşılaşırlar ve bir yerlerde kaybolurlar. Tam bu sıralarda onlara Geyik Pura gözükür ve gitmek istedikleri yere kadar onlara eşlik eder. Örneğin bir Türk hakanının geyik Pura tarafından maden dağa yönlendirildiği ve burada aradığı eşi bulduğu söylenir.

 DijiPura ise bu hikayelerden esinlenerek doğmuş mavi renkli dijital bir geyiktir. Boynuzları sonsuzluk işaretine benzer şekilde göğe uzanır. Tıpkı atası gibi o da şirketlere dijital dünyada aradıklarını bulmalarında yardım eder. 

Misyon: Sizlerin dijital dünyada müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize mesajlarınızı en iyi şekilde ulaştırmanızı sağlamak.

Vizyon: Hızlı gelişen ve değişen dünyada hiç kimseyi geride bırakmayarak güçlü markalar oluşturmak.