Ben Kimim?

WhatsApp Image 2021-05-16 at 07.38.29

Merhabalar,

Şirketiniz ile ilgili kurduğunuz hayalleriniz var mı?

Babamın yıllar önce kendine ait küçük bir işletme açmak gibi bir hayali vardı. 

Bu hayalinin peşinden gidip büyük çaba harcadı. Çok fazla yatırım yaptı ve sonunda dükkan açıldı. Ancak kısa bir süre sonra yeterli müşteriye ulaşamayarak zarar etmeye başladı.

 Babam sürekli kendi cebinden harcadı ve bir gün işlerinin iyiye gideceğini umut etti 

ama işlerin nasıl iyiye gideceğini bilmiyordu

Sonunda daha fazla dayanamadı ve dükkanı kapatmaya karar verdi. Pozitif hayallerle kurulsa da bu işletme bize uzun süre borç ödetmekten başka bir işe yarayamamıştı.

Bu olaydan yıllar sonra ODTÜ’de İşletme okurken “işlerin nasıl daha iyiye gidebileceğini”  bir yanım hep sorguladı.

Bu bir yerde benim tutkum oldu.

 İşletmelerin bu dijitalleşen dünyada kaybolmamaları için çalışmak istiyordum. Belki de çocukluğumda yaşadığımız bu deneyim beni çok kişinin önemsemediği pazarlama ve markalaşma stratejilerine yöneltmişti. 

Korona zamanları bu hayalimin ve tutkumun peşinden gitmeye karar verdim. Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler dijitalden en iyi şekilde yararlanıp kazançlarını arttırsınlar diye dijiPura’yı kurdum.

Hiç kimsenin geleceği için kurduğu hayallerden vazgeçmesini istemiyorum.  Gelin sizinle beraber, sizi en iyi yansıtan pazarlama ve markalaşma çalışmalarını yapalım.

Deniz Ulaşan

Misyon:

Sizlerin dijital dünyada müşterilerinize ve/veya potansiyel müşterinize mesajlarınızı en etkili şekilde ulaştırmanızı sağlamak.

Vizyon:

Hızlı gelişen ve değişen dünyada hiç kimseyi geride bırakmayarak güçlü markalar oluşturmak.

Değerler: